marzec 21, 2023

Konkurs „Twój Euroguidance – pasja w praktyce”

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zapraszają do udziału w konkursie „Twój Euroguidance – pasja w praktyce” i podzielenia się swoją wiedzą wśród społeczności poradnictwa zawodowego i sieci Euroguidance!

Celem Konkursu jest wyłonienie najbardziej wartościowych działań doradców i promowanie ich w kontekście pozytywnych zmian w dziedzinie poradnictwa zawodowego oraz budowanie pozytywnych relacji i wymiany doświadczeń wśród społeczności doradców zawodowych.

Uczestnikami Konkursu mogą zostać: doradcy zawodowi, praktycy poradnictwa zawodowego, nauczyciele, trenerzy, edukatorzy, wykładowcy, pracownicy młodzieżowi i inni pracownicy uczelni wyższych, pracownicy Akademickich Biur Karier, pracownicy instytucji publicznych i niepublicznych, przedstawiciele organizacji oraz inne osoby powiązane z rozwojem doradztwa i poradnictwa zawodowego w Polsce.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Zgłosić swoją pracę konkursową w jednej z 3 kategorii za pomocą FORMULARZA ON-LINE w terminie od 13 marca – 13 kwietnia 2023 r. 

Kategoria 1: Artykuł na temat wykorzystania technologii cyfrowych w doradztwie zawodowym
Kategoria 2: Interaktywny scenariusz zajęć grupowych z doradztwa zawodowego; Prezentacja przygotowana w Powerpoint na formatce Euroguidance
Kategoria 3: Success story osoby, która się przebranżowiła. W ramach European Year of Skills 2023 – reskilling

Za zajęcie I miejsca laureaci otrzymają nagrody główne:
Kategoria 1 – Apple iPad 10,2″ 9gen 64GB LTE
Kategoria 2 – Apple Watch 6 40/Graphite Steel/Black Sport LTE
Kategoria 3 – Aparat cyfrowy Canon EOS 250D+ EF-S 18-55mm F4-5.6

Laureaci, którzy zajmą II i III miejsca w każdej z kategorii otrzymają nagrody:
II miejsce – Lampa pierścieniowa Yongnuo YN-308
III miejsce – Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Nagrody zostaną wręczone na uroczystej Gali podczas III Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance, które odbędzie się w dniach 18-19 maja 2023 r. w Warszawie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora – link 

Regulamin konkursu – link