sierpień 29, 2022

Salon Maturzystów – list organizatora do dyrektorów szkół z województwa łódzkiego

Dyrektorzy Liceów i Techników województwa łódzkiego

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Salon Maturzystów Perspektywy wraca w tradycyjnej formule, umożliwiającej uczniom zarówno spotkanie z ekspertami, którzy pomogą im w przygotowaniu do matury, jak i z przedstawicielami uczelni z całego kraju. Podczas tegorocznego – już 16.! – Salonu Maturzystów skupimy się na planowanych zmianach w egzaminie maturalnym od 2023 roku
oraz na kwestii wyboru najlepszego kierunku studiów i uczelni.

Łódzki Salon Maturzystów odbędzie się w dniach 13-14 września w Politechnice Łódzkiej. Przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjny program spotkań i prezentacji dla maturzystów, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. 

Link do tej strony 

Uprzejmie prosimy o jak najwcześniejszą rejestrację uczniów na spotkania, co umożliwi nam optymalne ich rozplanowanie i zapewnienie wszystkim uczestnikom bezpieczeństwa. Po zarejestrowaniu grupy nauczyciele otrzymają potwierdzenie mailem. Bardzo dbamy o jak najlepsze warunki udziału w Salonie, dlatego uczniów niezarejestrowanych będziemy wpuszczać do sal tylko, jeśli pozostaną wolne miejsca.

Nauczycieli, którzy przyjadą z zarejestrowanymi grupami, zapraszamy do stoiska Perspektyw po odbiór bezpłatnego egzemplarza Informatora dla Maturzystów 2023, w którym znajdą się m. in. porady dotyczące przygotowania do egzaminu maturalnego w roku 2023 oraz rekrutacji na studia na wszystkich polskich uczelniach. Uczniowie po zarejestrowaniu się na stronie www.salonmaturzystow.pl/informator otrzymają kod umożliwiający odbiór bezpłatnego egzemplarza Informatora dla Maturzystów 2023.

Czekamy na Państwa uczniów na Salonie!

Perspektywy

Dodatkowych informacji udziela: Anna Wdowińska, Perspektywy
a.wdowinska@perspektywy.pl, tel. 609 999 514