Poniżej publikujemy list Pani Katarzyny Kęckiej, Podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia, przypominający o tym, że wszystkie dzieci i osoby w Polsce do ukończenia 19. roku życia mają prawo do bezpłatnej profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym do okresowych testów przesiewowych i kompleksowych bilansów zdrowia.
List. Plik do pobrania (89 KB)

