Październik 20, 2020

Dziecko z cukrzycą – szkolenie online dla pracowników przedszkoli i szkół podstawowych

Uwaga! Rejestracja na szkolenia zakończona, limit miejsc został wyczerpany.

Ministerstwo Zdrowia i Kuratorium Oświaty w Łodzi zapraszają pracowników przedszkoli i szkół podstawowych z województwa łódzkiego na kolejną edycję szkolenia pt.: „Dziecko z cukrzycą”.

Głównym celem szkolenia jest zwiększenie świadomości i wiedzy pracowników przedszkoli i szkół na temat cukrzycy – istoty tego schorzenia oraz jego objawów, a w konsekwencji zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego dzieci z cukrzycą podczas ich pobytu w przedszkolu i szkole oraz poprawę jakości ich życia.

Organizatorzy szkolenia mają nadzieję, że upowszechnianie wśród nauczycieli wiedzy na temat cukrzycy wpłynie także na zwiększenie liczby przedszkoli i szkół podstawowych, które będą mogły zapewnić odpowiednie warunki nauki i pobytu dzieciom z cukrzycą. Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszamy również zainteresowanych nauczycieli innych typów szkół i placówek oświatowych.

Uwaga: Konferencja zostanie zorganizowana przez aplikację Microsoft Teams. Aby się podłączyć należy posiadać zainstalowaną aplikację Microsoft Teams lub przeglądarkę wspieraną przez Teams (np. Google Chrome i Microsoft Edge). Kamera z mikrofonem lub sam mikrofon są wymagane tylko w przypadku chęci zadawania pytań.

Limit osób uczestniczących w szkoleniu online wynosi 150 i o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin szkolenia: 9 listopada 2020 r. w godzinach 10-15.

Limit osób uczestniczących w szkoleniu online dla szkół podstawowych i przedszkoli wynosi 150 i o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Poniżej znajduje się link rejestracyjny dla szkół podstawowych i przedszkoli, który otworzy się w nowej zakładce przeglądarki::
Rejestracja na szkolenie online „Dziecko z cukrzycą”

Limit osób uczestniczących w szkoleniu online dla szkół ponadpodstawowych wynosi 20 i o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Poniżej znajduje się link rejestracyjny dla szkół ponadpodstawowych, który otworzy się w nowej zakładce przeglądarki::
Rejestracja na szkolenie online „Dziecko z cukrzycą”

Rekrutacja trwa do 5 listopada 2020 r. do godz. 15. W tym dniu otrzymacie Państwo mailem zwrotnym potwierdzenie udziału w konferencji.