Luty 12, 2018

Polski projekt w międzynarodowym konkursie. Do 18 lutego zagłosuj na rządowy program Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

Szanowni Państwo

Informujemy, że rządowy program Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej został zgłoszony do udziału w międzynarodowym konkursie Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego – World Summit of the Information Society, organizowanym przez Międzynarodową Unię Telekomunikacyjną. Już samo znalezienie się w gronie finalistów konkursu będzie promocją działań na rzecz podniesienia jakości edukacji w Polsce, a zdobycie nagrody niewątpliwie wpłynie na postrzeganie Polski jako pioniera innowacyjnych rozwiązań na rzecz budowy społeczeństwa informacyjnego.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w głosowaniu wspierając projekt Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Termin głosowania upływa 18 lutego br.

Głosować można bezpośrednio pod linkiem: https://www.itu.int/net4/wsis/prizes/2018/

Link do instrukcji głosowania

Aby głos był ważny, należy zagłosować na projekty  w każdej z 18 kategorii konkursowych (OSE należy do kategorii C1). Kolejnym polskim projektem biorącym udział w konkursie jest przynależna do kategorii C4 kampania na rzecz wsparcia umiejętności programowania uczniów klas podstawowych, realizowana przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod nazwą „Koduj z UKE”.

Zachęcamy do osobistego udziału oraz upowszechnienia głosowania wśród uczniów i rodziców.