Maj 11, 2020

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję On-line „Między szkołą a rynkiem pracy” 

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu w dniu 18 maja 2020 r., w godz. 17.00 – 20.40 organizuje Ogólnopolską Konferencję On-line pt. „Między szkołą a rynkiem pracy”. 

Szczegółowy program konferencji w załączniku. Link 

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorów szkół, doradców zawodowych, pedagogów, nauczycieli, edukatorów, trenerów oraz pracowników instytucji związanych z edukacją i rynkiem pracy z terenu całej Polski.

Udział w konferencji jest bezpłatny

Link do zapisów
https://bit.ly/konf-miedzy-szkola-a-rynkiem-pracy-18-05-2020 

Konferencja ukazuje jak ważne jest przygotowanie młodzieży do stawiania pierwszych kroków zawodowych, promuje kształcenie i szkolenie zawodowe, poszerza wiedzę o wymaganiach rynku pracy oraz w aspekcie poradnictwa kariery i pracy z młodzieżą, wzbogaca warsztat pracy, a także integruje środowiska edukacyjne i gospodarcze.

Na konferencji poruszane będą m.in. takie kwestie, jak wychowanie ukierunkowane na kompetencje, debiut na rynku pracy pokolenia Y, oraz czynniki wspierające proces tranzycji uczniów szkół na rynek pracy.
Jak podkreślają organizatorzy, głównym celem konferencji jest pokazanie wagi przygotowania młodzieży do postawienia pierwszych kroków zawodowych oraz integracja środowiska edukacyjnego i gospodarczego.

Każdy z uczestników otrzyma nagranie z konferencji oraz stosowne materiały wraz z zaświadczeniem udziału wysłanym drogą elektroniczną. Dodatkowo każdy uczestnik konferencji otrzyma za darmo dostęp do wybranego przez siebie szkolenia on-line z oferty Akademia Webinaru. Materiały z konferencji – nagrania i prezentacje będą dostępne do pobrania w ciągu 10 dni od zakończenia konferencji na stronach Organizatorów.

https://kwalifikacje.edu.pl/o-zsk-na-konferencji-online-miedzy-szkola-a-rynkiem-pracy/