Październik 3, 2017

II Ogólnopolski Konkurs Programistyczny

W dniach 7-23 października odbędzie się II Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Hackthon Hack Heroes dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a udział w konkursie jest bezpłatny. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

To druga edycja konkursu organizowana w ramach Tygodnia Kodowania przez Fundację Media 3.0. – Celem konkursu jest promowanie nauki programowania wśród uczniów, a także stworzenie im możliwości zaprezentowania swoich umiejętności na arenie ogólnopolskiej. Dzięki wsparciu merytorycznemu programistów Fundacji oraz partnera strategicznego konkursu, firmy SAP SE, te pomysły mają szansę się rozwijać również po zakończeniu konkursu – mówi Beata Matuszek z Fundacji Media 3.0.

Konkurs objęty został honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości 6000 zł.

Wszystkie informacje o konkursie, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy, można znaleźć na stronie konkursu http://hackheroes.pl/.

Informacji udziela również Beata Matuszek (tel. 728 337 310, e-mail: b.matuszek@media30.pl).